تماس با ما

تماس با شخص : Jackie

شماره تلفن : 86-18824284006

WhatsApp : +8618824284006

Free call

اپل نسخه جدید راهنمای صدور گواهینامه لوازم جانبی MFi را منتشر کرد: آداپتور Lightning to Ethernet ذکر شده است

February 25, 2021

آخرین مورد شرکت اپل نسخه جدید راهنمای صدور گواهینامه لوازم جانبی MFi را منتشر کرد: آداپتور Lightning to Ethernet ذکر شده است

اپل طرح توسعه برنامه صدور گواهینامه MFi را اعلام کرد تا تولیدکنندگان آداپتورهای شخص ثالث بتوانند از مجوز استاندارد این شرکت که شامل کابل های آداپتور پشتیبانی از Power over Ethernet (PoE) است ، پیروی کنند.Mac Otakara گزارش داد که اپل جزئیات تغییرات ارائه شده در "MFi Accessory Interface Specification R31 Version" را ارائه داده تا تولیدکنندگان شخص ثالث بتوانند لوازم جانبی جدیدی ایجاد کنند که با دستگاه های iOS سازگار باشد.

 

 

در لیست جدید ، با کمال تعجب متوجه شدیم که اپل راهنمای صدور گواهینامه MFi جدید را برای آداپتورهای Lightning to Ethernet ارائه داده است.در حال حاضر ، تنها آداپتور MFi Ethernet ذکر شده در فروشگاه آنلاین و فروشگاه های خرده فروشی اپل توسط بلکین تولید می شود.

 

گزارش شده است که آداپتورهای PoE مجاز MFi می توانند به طور مستقیم دستگاه های iOS را شارژ کنند که اتصال فعال باشد.در صورت عدم وجود PoE ، کاربران باید برق را از طریق روش های دیگر (یک کابل روشنایی واحد) به دستگاه تأمین کنند.

 

طبق این گزارش ، اپل RTL8111EPU گیگابیت اترنت Realtek را به لیست صدور گواهینامه MFi اضافه کرده است.در همان زمان ، اپل هنوز در حال ارائه راهنمای صدور گواهینامه MFi برای روشنایی به آداپتورهای صوتی USB-C ، مانند کابل آداپتور Anker است که در تصویر عنوان نشان داده شده است.

 

از طریق آداپتور صوتی دارای گواهینامه MFi USB-C به Lighting ، کاربران MacBook ، iPad Pro و Windows PC قادر به پشتیبانی از هدست های Lightning از طریق رابط USB-C هستند ، اما این امر توسط سایر سازندگان لوازم جانبی دنبال نشده است.

 

پیش بینی می شود طی چند ماه آینده شاهد آداپتورهای صوتی Lighting to Ethernet یا Lighting to USB-C بیشتر بر اساس استاندارد جدید گواهینامه MFi باشیم.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

jackie@focusestech.com
+8618824284006
86-18824284006
jackie@focusestech.com