تماس با ما

تماس با شخص : Jackie

شماره تلفن : 86-18824284006

WhatsApp : +8618824284006

Free call

اپل گواهینامه شارژ بی سیم مغناطیسی 15W MagSafe را باز می کند

June 28, 2021

آخرین اخبار شرکت اپل گواهینامه شارژ بی سیم مغناطیسی 15W MagSafe را باز می کند

همانطور که همه ما می دانیم ، اپل در تنظیم استاندارد و راه اندازی انواع گواهینامه ها مهارت دارد.ما مطلع شدیم که اپل در آینده نزدیک گواهینامه شارژ بی سیم مغناطیسی 15W MagSafe را باز خواهد کرد و تولید کنندگان بزرگ شخص ثالث مدت زیادی است که منتظر این موضوع هستند.

آخرین اخبار شرکت اپل گواهینامه شارژ بی سیم مغناطیسی 15W MagSafe را باز می کند  0


اپل اعلام کرد: "ما خوشحالیم که ماژول جدید شارژر Apple MagSafe را معرفی می کنیم! این ماژول شارژ بی سیم امن تا 15 وات را فراهم می کند و می تواند در لوازم جانبی MFi ادغام شود تا دستگاه های اپل را به صورت بی سیم از طریق MagSafe شارژ کند. دارندگان مجوز MFi اکنون می توانند برنامه های محصول خود را ارائه دهند که شامل این ماژول را سفارش دهید و نمونه ها و تولید انبوه را از نمایندگی های مجاز MFi سفارش دهید. برای اطلاع از قیمت به وب سایت نمایندگی مجاز وارد شوید. برای اطلاع از قیمت به وب سایت نمایندگی مجاز وارد شوید. لوازم جانبی که این ماژول را ادغام می کند و گواهینامه MFi کامل را قادر خواهد بود از نشان ساخته شده برای MagSafe در بسته بندی و ارتباطات محصول استفاده کنید. "


روش های درخواست:
 

آخرین اخبار شرکت اپل گواهینامه شارژ بی سیم مغناطیسی 15W MagSafe را باز می کند  1


اگر مارکی که گواهینامه MFI را گذرانده است ، می خواهد یک شارژر بی سیم مغناطیسی 15W MagSafe راه اندازی کند ، نام تجاری می تواند یک طرح محصولی را که شامل یک ماژول شارژ 15W MagSafe است ، ارائه دهد و نمونه ها و تولیدات را از نمایندگی های مجاز MFi سفارش دهد.
آخرین اخبار شرکت اپل گواهینامه شارژ بی سیم مغناطیسی 15W MagSafe را باز می کند  2


Focuses با یک آزمایشگاه آزمایش شخص ثالث مشورت می کند و روش صدور گواهینامه MFi در شکل بالا نشان داده شده است.

آخرین اخبار شرکت اپل گواهینامه شارژ بی سیم مغناطیسی 15W MagSafe را باز می کند  3


لازم به ذکر است که پس از گذراندن گواهینامه MFi از محصولات مارک شخص ثالث و ماژول شارژ 15W MagSafe اپل ، می توان آرم "Made for MagSafe" را به بسته بندی و تبلیغات اضافه کرد.به طور کلی ، آرم "MFM" ارزیابی مصرف کنندگان عمومی از این مارک ها را افزایش می دهد.

 


جزئیات ماژول شارژ Apple 15W MagSafe در مورد ماژول شارژ مغناطیسی MagSafe دارای گواهینامه اپل ، ما نمونه را جدا کرده ایم.

آخرین اخبار شرکت اپل گواهینامه شارژ بی سیم مغناطیسی 15W MagSafe را باز می کند  4


ماژول به شکل یک پای دایره ای تخت است ، قسمت جلوی آن سفید خالص است و قسمت پشت آن با روکش محافظ فلزی محصور شده است.نگاه کلی تنگ است.در همین زمان ، این ماژول شارژر بی سیم همچنین پنج پد برای اتصال کابل های برق و ارتباطات را ذخیره می کند ، یعنی VBUS ، V + ، V- ، CC و GND.


آخرین اخبار شرکت اپل گواهینامه شارژ بی سیم مغناطیسی 15W MagSafe را باز می کند  5


با توجه به نمودار تعریف ارتباطات ، می توان مشاهده کرد که ماژول شارژ بی سیم MagSafe از روش ارتباط استاندارد USB PD استفاده می کند ، منبع تغذیه استاندارد ولتاژ 9 ولت است و همچنین دارای یک کابل کابل داده USB2.0 D + D- است.هسته سیم CC مهمترین است که برای مصافحه ارتباطی شارژر PD استفاده می شود ، البته دارای سیم زمینی نیز است.

آخرین اخبار شرکت اپل گواهینامه شارژ بی سیم مغناطیسی 15W MagSafe را باز می کند  6


به عنوان یک قطعه که به طور جداگانه به تولید کنندگان شخص ثالث فروخته می شود ، ماژول بیشتر به یکپارچگی عملکرد توجه می کند ، بنابراین یک مدار تغذیه تنظیم ولتاژ کامل ، کنترل شارژ بی سیم و مدار درایو را ادغام می کند.هنگام تولید لوازم جانبی مرتبط ، تولیدکنندگان شخص ثالث فقط باید آداپتور 20 وات یا بیشتر را تطبیق دهند و منبع تغذیه مثبت و منفی را برای تحقق شارژ سریع بی سیم 15 وات برای سری آیفون 12 متصل کنند.برنامه بسیار ساده است.
 


تمرکز خلاصه می کند:

 

با توجه به روند فعلی توسعه ، عزم شرکت اپل برای ارتقا ec اکوسیستم MagSafe کاملاً قاطع است.علاوه بر شارژ بی سیم مغناطیسی MagSafe ، وب سایت رسمی اپل دارای انواع محصولات زیست محیطی از جمله قاب تلفن های مغناطیسی ، نگهدارنده های کارت مغناطیسی و نگهدارنده های مغناطیسی است.گواهی MFM بزودی رسماً افتتاح می شود ، بیایید منتظر ظهور محصولات مغناطیسی بسیار عالی باشیم!
 
 


 

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

jackie@focusestech.com
+8618824284006
86-18824284006
jackie@focusestech.com