تماس با ما

تماس با شخص : Jackie

شماره تلفن : 86-18824284006

Free call

چرا کابل USB MFi را انتخاب کنید

August 3, 2021

آخرین اخبار شرکت چرا کابل USB MFi را انتخاب کنید

گواهینامه MFi چیست؟

 

Made For i-Product ، مخصوص دستگاه های اپل توسعه یافته است.MFi یک استاندارد آزمایشی است که توسط اپل برای تولید کنندگان لوازم جانبی ساعت ipad ، ipod و Apple تنظیم شده است.

 

گواهینامه MFi بر روی بسته بندی محصول چاپ می شود. این بدان معناست که آزمایش و مجوز رسمی را گذرانده است.

 

با علامت گواهینامه MFi ، این بدان معناست که محصول از جنبه های زیر تضمین می شود.

 

-سیستم نرم افزاری ایمن ؛هر محصول Mfi باید دارای سیستم های داخلی مانند "تراشه کنترل امنیتی تعیین شده رسمی" ، "ساختار تولید داخلی تقویت شده با فلز" و غیره باشد.

آخرین اخبار شرکت چرا کابل USB MFi را انتخاب کنید  0

مواد سخت افزاری پایدار: محصولات MFi باید سه ممیزی دقیق رسمی را پشت سر بگذارند.علاوه بر اینکه محصول خود پایدار است ، تولید کننده که برنامه را ارسال می کند باید شهرت خوبی داشته باشد.

 

 

-Apple گارانتی را می پذیرد: اگر دستگاه به دلیل استفاده از محصولات MFi غیر عادی باشد ، سایت Apple گارانتی را می پذیرد ، در غیر این صورت ، اگر بقیه محصولات به دستگاه آسیب برساند ، پیش بینی های رسمی رسمی ضمانت نمی دهد به

آخرین اخبار شرکت چرا کابل USB MFi را انتخاب کنید  1

 

 

هنگامی که با کابل USB 18 وات و بالاتر با Power Delivery استفاده می شود ، می توانید آیفون خود را تنها در 30 دقیقه تا 50 درصد باتری شارژ کنید - مدلهای پشتیبانی شده شامل iPhone 8 ، 8 Plus ، X ، XS ، XR ، XS Max ، 11 ، 11 Pro ، 11 است Pro Max ، 12 Mini ، 12 ، 12 Pro ، 12 Pro Max ، iPads و موارد دیگر.کابل شارژ و همگام سازی Apple MFi برای دستگاه های اپل شما با چیپست بهبودیافته برای اطمینان از سازگاری کامل

آخرین اخبار شرکت چرا کابل USB MFi را انتخاب کنید  2

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

jackie@focusestech.com
86-18824284006
jackie@focusestech.com